Tuga nasa

Autor Poruka
milos dasovic - Ribolov
TEMERIN
Broj postova: 44
Reg. datum: 20.09.2009
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 19:44, Naslov: tuga nasa

godina za godinom prolazi a mi stojimo i samo gledamo dok nam drugi unistavaju ono sto nam je priroda podarila.iskreno nemogu to da trpim ali moram u nadi da ce se nesto promeniti u ovoj nasoj drzavi.slika ima mnogo zakon postoji ali zakon niko ne izvrsava.da se barem mi pecarosi udruzimo i nesto uradimo ali opet nemamo hrabrosti za te poduhvate,ali za prepirke na forumima imamo.voleo bi da se nesto uradi jer ovako vise nemoze ribe je sve manje i manje na divljim vodama a dozvole skacu.ja znam mnoga mesta koja se zagaduju svake godine i sta tu mogu pisali peticije i svasta pokusavali ali nista.mogu samo da sednem i da placem i da se nadam. ja nekazem da nema ljudi koji rade za bolje sutra ali tih ljudi je malo i slabo su placeni...mi samim tim sto unistavamo prirodu oko nas unistavamo i zivote buducih generacija. mene niko nemoze da razume jer moje drustvo moja generacija nezna sta je priroda i nezna sta je ribalov znaju sta je alkohol znaju de je kafana znaju de su stadijoni i znaju da unistavaju lome spaljuju i da nazalost ubiljalju.iskreno ja sam pecaros od detinstva kda god imam vremena ja odem na pecanje ponesem knjigu i usput ucim nikad ne izlazim nedruzim se puno sem sto idem u izvidace.iskreno takav je moj zivot i lepo mi je kad sam sa pecarosima iako su stariji od mene ali znam da sam u dobrom drustvu...

BISTO

Posaljite privatnu poruku

Blog

Gagac - Ribolov
Aranđelovac
Broj postova: 16
Reg. datum: 21.10.2009
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 20:24, Naslov:

Nisi jedini koga te stvari pogadjaju, kada pogledas svoje okruzenje bude ti zao sto pripadas istom, bitno je da nisi sam, ja sam odavno digao ruke od ljudi, trudim se da budem od onih koji doprinose znam da sam u manjini ali me obraduje poneki glas razuma

Blog

zubin potok
Broj postova: 25
Reg. datum: 05.01.2010
Datum unosa: Utorak 12.01.2010, 02:06, Naslov:

mma mora da bude bolje ne moze da bude stalno lose gospodo glavu gore i opustite se.

Blog

milos dasovic - Ribolov
TEMERIN
Datum unosa: Petak 15.01.2010, 18:29, Naslov:

opusti se ti lako je tebi kad nevidas neke stvari cesto Neutralna

Blog

Bakisan - Ribolov
Pancevo
Broj postova: 514
Reg. datum: 04.12.2008
Datum unosa: Subota 23.01.2010, 01:02, Naslov:

Koliko puta se dokazalo da od goreg moze biti jos gore?

Blog

Gagac - Ribolov
Aranđelovac
Datum unosa: Subota 23.01.2010, 18:43, Naslov:

U pravu si, ali sta nas nekoliko moze da promeni i kako, gde god sam rekao svoje misljenje bio sam u manjini i lako me je vecina nadgovorila, naravno na brojcanost! Ispadnem budala zato sto sam u pravu i zato sto jedini vidim unistavanje svega sto je u okolini lepo. Na kraju se povucem, a iza ledja cujem kako nisam normalan i o kakvim sve ja to glupostima pricam.

Blog

milos dasovic - Ribolov
TEMERIN
Datum unosa: Subota 23.01.2010, 19:06, Naslov:

pa sto se ne udruzimo na forumu da se skupimo svi da organizujemo neki sastanak povodom toga ja neznam ko je admin tako da bi se moglo organizovati nesto naravno da nesto spremimo neki kotlic uz to

Blog

Gagac - Ribolov
Aranđelovac
Datum unosa: Subota 30.01.2010, 20:04, Naslov:

Ja sam za!

Blog

Sone - Ribolov
Kozarska Dubica
Broj postova: 379
Reg. datum: 02.05.2009
Datum unosa: Subota 30.01.2010, 21:08, Naslov:

Vecina nas prica kako je pravi prirodnjak i postuje sve zakone prirode - a u stvari vecini je nekad tesko bacati opuske od cigara na jedno mjesto pa kad se krene kuci pokupiti i baciti na adekvatno mjesto,a da ne pricam o postovanju ribolovacki pravila itd... Malo je pravi zaljubljenika u prirodu i tome se ne moze stati u kraj... NAZALOST!!!!!

Msn messenger

Blog

milos dasovic - Ribolov
TEMERIN
Datum unosa: Sreda 03.02.2010, 20:10, Naslov:

kolega ja sam se obavezao zivotom kao izvidac da cu cuvati prirodu i odnos u njoj. znaci da nikad nista nisam lose uradio,upravu si za to sto kazes nas prirodnjaka je jako malo.

Blog

Novi Sad
Broj postova: 15
Reg. datum: 10.10.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 15:11, Naslov:

Snimljeni razgovor sa ''JP''NACONI PARK FRUŠKA GORA vezano za pecanje iz čamca i ograničenje noćnog pecanja.

http://soundcloud.com/rogy30/021463666-nacionalni-park-fruska-gora

Snimljeni razgovor sa VODE VOJVODINE vezano za pecanje iz čamca i ograničenje noćnog pecanja

http://soundcloud.com/rogy30/0214881888-vode-vojvodine

Snimljeni razgovor sa RIBOLOVAČKIM SAVEZOM VOJVODINE vezano za ribolov iz čamca i ograničenje noćnog pecanja

http://soundcloud.com/rogy30/0216411974-ribolovacki-savez-vojvodine

Msn messenger

Blog

Stršljen - Ribolov
Novi Becej
Broj postova: 20
Reg. datum: 04.02.2010
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 16:12, Naslov:

Ovde se nezna ko pije ko plaća,jedni ovako drugi onako Zbunjena??:
E sada mene stvarno interesuje do koliko časova je uveče dozvoljeno pecati na Dunavu?

Msn messenger

Blog

Mladenovac
Broj postova: 23
Reg. datum: 13.10.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 20:22, Naslov:

od prilike dok nezaspis na camcu,ali ako nazaspis onda dok nenaidje kontrola koja tolerise do 22h.

Blog

Stršljen - Ribolov
Novi Becej
Datum unosa: Subota 06.02.2010, 07:37, Naslov:

Bio sam sinoć na sastanku povodom novog zakona i saznao sam ovo:

Da je zabranjen rekreativni ribolov tokom cele godine u vremenu od 21 do 03h u periodu letnjeg računanja vremena,a od 18 do 05g u periodu zimskog računanja vremena osim ako korisnik ribarskog područja drugačije neodredi.

Msn messenger

Blog

Gagac - Ribolov
Aranđelovac
Datum unosa: Subota 06.02.2010, 18:03, Naslov:

Bole i Strsjlen ne bih da vas uvredim ali mislim da ste promasili temu!

Blog

Stršljen - Ribolov
Novi Becej
Datum unosa: Subota 06.02.2010, 20:41, Naslov:

Sory ja sam se samo nadovezao na topic od rogy30....

Msn messenger

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 06.02.2010
Datum unosa: Nedelja 07.02.2010, 10:43, Naslov:

zabrana nocnog pecanja ide u prilog jedino ribokradicama,mi se sklonimo da njima prepustimo vodu,no dosta kuknjave,dokle god samo laprdamo i nista konkretno ne preduzimamo,sve ostalo je pisanje uz vetar. Zamislite kad bi se pecarosi Srbije udruzili,pa nas ima vise nego sve politicke partije zajedno sto imaju clanstva,e,kad bi.. Nego ,radi li negde manic,ovde kod Nestina,katastrofa,jedan,dva ili nijedan za noc.Smrzose se,a manica se ne najedosmo.Pozdrav svim normalnim,

Blog

sremska mitrovica
Broj postova: 1
Reg. datum: 04.07.2018
Datum unosa: Sreda 04.07.2018, 18:49, Naslov:

Danas sam se registrovo sa Save samiz Sr. Mitrovice Bojim se da imamo problem .Imam vise drugara koji pecaju pored ostalog i za Macke .medjutim u poslednje vreme macke vise nece da jedu ribu ,moj macor je pre ckakao ksd vidi kesu sad nece ni da pogleda.Nisam bio zabrinut dok nism cuo od ljudi koji su isto doziveli a godinama donose sitnu ribu i nisu imali problema .
Neznam o cemu se rdi ,mnogi koji su ove godine izlazili na vodu tvrde da nista nisu dobijali i da ribe nema .Neki dan je jedan drugar presao sonarom sva naj jaca mest i tvrdi to isto da ribe nema... Voleo bi dase javi neko ko di mogao da razjzsni o camu se radi ,nemogu da verujem da ribe nema uSavi .

Blog

1

Caskanje

Samo za registrovane korisnike

Poslednje vesti

Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 67
Ukupno clanova: 12359
Zadnji clan: DannyFedia
Korisnicko ime:
Sifra:

Poslednjih 5 oglasa

zsda
Imate li projekt koji biste poduzeli? Želite li kupiti kucu ili ...
Trebate li zajam za poslovanje ili osobnu upotrebu. Nudimo zajmove do ...
Koliko često pecate?